Клейка стрічка, Скотч - один із найпоширеніших пакувальних матеріалів. Наша клейка стрічка виготовлена ​​із двовісно-орієнтованої поліпропіленової плівки (ВОРР) із застосуванням акрилового клею. Призначений для роботи у «звичайних» умовах у приміщеннях з низьким рівнем запиленості в діапазоні температур від +5 до +30°С.

Задайте питання

Клейка стрічка

Ми пропонуємо пакувальний скотч з наступними характеристиками:

Ширина - 45, 48, 72 мм
Довжина намотування - 20-300м.
Товщина - 40 мкм*, 45 мкм**
Колір - прозорий, коричневий

* -використовується в канцелярських, побутових цілях, для заклеювання легких коробок і призначений для використання в сухих, не запилених приміщеннях.

**-використовується для заклеювання важких коробок вагою до 20-25 кг, відрізняється максимальними клейкими властивостями, має достатню морозостійкість.

 

Клейка стрічка компанії Прима-5.

Клейка стрічка (Скотч пакувальний) представлений високоякісною продукцією в Пріма-5. Сьогодні він став незамінним та користується широким попитом серед клієнтів компанії. Продукція є липкою стрічкою з клейовим шаром, за його основу береться поліпропілен. Скотч пакувальний оптом купують для різних робіт: будівельних, канцелярських, оздоблювальних, а також у побуті та промисловості. Ми пропонуємо вам вигідні умови купівлі та оптимальні терміни доставки продукції.

Виробництво Прима-5 відповідає високим стандартам та вимогам. Крім того, ми постійно вдосконалюємо технологічні процеси, щоб якість товару залишалася незмінно високою. На підприємства залучаються провідні спеціалісти, а робочі місця оснащуються за останнім словом техніки. Також ретельний контроль відбуваються матеріали виготовлення.

Виробництво скотчу пакувального у Харкові

Якість продукції Прима-5 на високому рівні за рахунок контролю за кожним етапом виготовлення. Для виробництва скотчу пакувального оптом ми використовуємо поліпропіленову плівку у рулонах. Для початку фахівці наносять розчинник, який не дає злипатися матеріалу під час розгортання. Після цього слід акриловий або, наприклад, каучуковий термоклей. Останній має вищу адгезію, демонструє високі властивості навіть при зміні температурного режиму та підвищеної вологості. В результаті виходить продукція:

  • нетоксична;
  • міцна у різних умовах;
  • не деформується за високої вологості;
  • стійка до агресивних середовищ.

Клієнти з різних міст переконалися у високій якості пакувального скотчу від Прима-5 у Харкові. Ми пропонуємо вам не марнувати час і зв'язатися з нашими співробітниками.

Замовлення скотчу пакувального оптом

Компанія Прима-5 здійснює оптову торгівлю та співпрацює з клієнтами на взаємовигідних умовах. Ваше замовлення буде оброблено в оптимально швидкі терміни та відправлене до місця призначення. Для цього вам необхідно ознайомитися з технічними характеристиками та визначитися зі своїми вимогами, а потім зателефонувати нам за вказаними номерами телефонів. Якщо ви вагаєтесь з вибором, наші співробітники із задоволенням вам допоможуть. Вони мають всі необхідні знання і ви не розчаруєтеся у своєму виборі. Ви купите паливний скотч за ціною, яка доступна кожному бажаючому. Це ще один плюс нашої продукції. Телефонуйте!