Повітряно-бульбашкова плівка - це універсальний сучасний пакувальний матеріал, що використовується в різних галузях торгівлі та промисловості, для захисту товарів, продукції від зовнішніх впливів, як правило, механічних, теплових. Виготовляється Повітряно-бульбашкова плівка з поліетилену високого тиску.

Задайте питання

Особливості повітряно-бульбашкової плівки від Прима-5

Пропонована повітряно-пухирчаста плівка має двошарову основу, стандартну щільність 45 г/м. Наша виробнича лінія може виготовляти плівку завтовшки від 40 до 180 мкм. дво- та тришарову. Діаметр бульбашки становить 10 мм, висота 4 мм. Для габаритних та особливо тендітних вантажів пропонуємо плівку з бульбашкою діаметром 25 мм і висотою 8 мм, ця плівка виробляється щільністю 65г/м. Також існує повітряно-бульбашкова плівка стійка до ультра-фіолетового випромінювання. Ця плівка виготовляється зі спеціальною добавкою. Внаслідок застосування цієї плівки товар буде захищений не тільки від механічного впливу, а й від потрапляння прямих сонячних променів.

vpp.jpg

Повітряно-бульбашкова плівка, що пропонує фірма Прима-5, поставляється в рулонах довжиною 100 метрів погонних. Стандартна ширина полотна повітряно-бульбашкової плівки становить 0,5м; 1.1м; 1,2 м; 1,5м. Можливе виготовлення на замовлення плівки різної ширини та довжини намотування. Для отримання детальнішої інформації, зв'яжіться з нами!

 

Повітряно-бульбашкова плівка на вигідних умовах

Повітряно-бульбашкова плівка є сучасним видом упаковки. Її використання дозволяє забезпечити збереження продукції, товарів чи виробі. Досягається це за рахунок унікальних властивостей пакувального матеріалу: малої ваги, високої механічної міцності, пило- та водонепроникності, і це далеко не все. Ми пропонуємо вам вигідні умови замовлення повітряно-бульбашкової плівки 2-х шарової. Її виробництво здійснюється з використанням високоякісного поліетилену високого тиску. На ринку ж ви знайдете 2-х та 3-шарову продукцію:

 • Перший тип складається з 2 шарів, що очевидно вже з назви - це безпосередньо бульбашки і гладкий прошарок поліетилену.
 • Другий тип - тришаровий - відповідно складається з 3 шарів. У цьому випадку бульбашки розташовуються між двома прошарками гладкого поліетилену. Таким чином, цей тип вважається щільнішим і міцнішим порівняно з попереднім.

Будь-який з представлених типів повітряно-бульбашкової плівки застосовується в широкому діапазоні температур від -60С до +80С, і демонструє відмінні теплоізолюючі характеристики. Вибір повітряно-бульбашкової плівки за адекватною ціною залежить від її параметрів:

 • діаметр бульбашок ;
 • щільність вказує на навантаження, яке упаковка може витримати.

Унікальні властивості повітряно-бульбашкової плівки

Повітряно-бульбашкова плівка має унікальні захисні властивості. Вони зумовлені насамперед незвичайною структурою. Пухирці чітко обмежені і віддалені один від одного: тобто при пошкодженні хоча б одного, ті, що залишилися, залишаються цілими. Таким чином повітряно-бульбашкова плівка продовжує забезпечувати захисні характеристики. Також до переваг пакувальної бульбашкової плівки належать:

 • широкий температурний діапазон;
 • відмінні амортизуючі властивості;
 • мала вага;
 • стійкість до подряпин та інших механічних пошкоджень;
 • матеріал приймає форму продукції, товару, виробу, суттєво заощаджуючи місце, і при цьому не збільшуючи вагу;
 • екологічність для людини та навколишнього середовища;
 • багаторазове використання упаковки;
 • підходить для харчових продуктів;
 • гарний електричний опір;
 • нешкідливий склад.

Застосування повітряно-бульбашкової плівки

Парникова повітряно-бульбашкова плівка, яку ви теж можете купити, широко представлена ​​на ринку. У його складі є спеціальні компоненти, покликані покращити характеристики та продовжити термін експлуатації на 5 років на свіжому повітрі. Це покривний матеріал, який став чудовою альтернативою скляним укриттям та звичайній пакувальній плівці. Парникова повітряно-бульбашкова плівка мало важить, захищає від морозів у 80 разів ефективніше за скло, і в 120 разів краще, ніж усім знайома плівка. Покриття пропускає необхідний розвитку ультрафіолет і перешкоджає утворенню конденсату як великих крапель, цим допускаючи появи «ефекту лінзи».

Повітряно-бульбашкова плівка, яку ви хочете купити, широко застосовується. Її купують для покриття басейнів, оскільки «укриття» добре тримається на воді. Більше того, матеріал не допускає загнивання, уповільнює охолодження води. Повітряно-бульбашкова плівка перешкоджає появі бактерії, потрапляю комах, забруднення.

Прима-5 вже більше 20 років пропонує високоякісну повітряно-бульбашкову плівку на ринку України. Ціна кожного найменування адекватна і доступна всім клієнтам. Докладніше з умовами замовлення, оплати та доставки можна ознайомитись у розділі сайту. Або ж зателефонуйте нам прямо зараз. Менеджери нададуть всю необхідну інформацію телефоном.