Кріплення для ПВХ завіс

Компанія ТОВ «ПРИМА-5» пропонує своїм клієнтам кріплення для ПВХ завіс з нержавіючої та оцинкованої сталі.

Задайте питання

Кріплення для ПВХ завіс. Карнизи та крепіжни планки.

Kriplennya_nerzhaviyka.jpg

Кріплення для ПВХ завіс з нержавіючої сталі складається з комплекту: карнизу та крепіжних планок; ширина планок 200мм або 300мм; довжина карнизу 1м. Комплект легко збирається та інсталюється.kriplennya_zink.jpg


Кріплення для ПВХ завіс з оцинкованої сталі складається з карнизу (тип гребінка, довжина 1,25м) та крепіжних планок (ширина 200мм або 300 мм). 

ПВХ штори, що поставляються компанією «ПРИМА-5», знаходять застосування в різних галузях промисловості. Насамперед вони є елементом енергозбереження в складських, виробничих, офісних та інших приміщеннях. За допомогою ПВХ завіс можна закривати прорізи, зонувати різні площі, залежно від поставлених завдань. ПВХ завіси виконують пило-вологозахисні функції, виконують роль перегородок в термічних камерах, холодильниках.

Широке застосування штори ПВХ отримали завдяки легкості конструкції. Компанія «ПРИМА-5» пропонує своїм клієнтам готове рішення: виготовлення штор ПВХ за розмірами замовника. А так само елементи для самостійної зборки ПВХ завіс: стрічки різної ширини, стандартні, морозостійкі і спеціальні кріплення з нержавіючої сталі.