Стрейч плівка - сучасний пакувальний матеріал, що складається з лінійного поліетилену низької щільності (LLDPE) і має здатність розтягуватися та повертатися у вихідний стан. Стрейч плівка набула великого поширення при упаковці різних вантажів на палетах (піддонах). Завдяки своїм властивостям, стрейч плівка надійно фіксує вантаж, оберігає його від псування, забруднення, розкрадання, збільшує швидкість вантажно-розвантажувальних робіт.

Задайте питання

Стрейч-плівка (Стретч-плівка) для палетування

Пропонуємо Вам стрейч плівку для ручного та машинного палетування.

Стрейч плівка для ручного пакування:

 

Ширина 500 мм
Товщина 17,20,23 мкм
Довжина намотування 200-300 м

Стрейч пленка ХарьковСтрейч пленка Харьков

Якісна стрейч-плівка від Прима-5

Якщо вам потрібна високоякісна стрейч-плівка, купити її ви можете в Прима-5. На сьогоднішній день ця продукція одна з найпопулярніших серед асортименту товарів. Стретч-плівку застосовують для зберігання, фасування та транспортування продукції. Для виготовлення використовується якісний поліетилен низькощільного лінійного типу. Матеріал має особливості, які зробили стрейч-плівку незамінною у виробництві та побуті.

Особливості стретч-плівки

За допомогою стрейч-плівки можна без особливих зусиль закріпити товар в упаковці. Це стало можливим завдяки її високій еластичності, стійкості до розривів та інших ушкоджень. Крім того, матеріал з легкістю розтягується, а потім набуває своєї початкової форми. Це зумовило важливу характеристику матеріалу - скріплення вантажу. Стрейч-плівка може розтягуватися у 4 і більше разів.

Ще одна цінна властивість плівки полягає у шарах, з яких вона складається. Вони прилипають один до одного, чим забезпечують герметичність та щільність скріплених вантажів. Більше того, стретч-плівка має такі характеристики:

  • надійна фіксація;
  • економічність за рахунок розтягування;
  • захисна функція (від пилу, бруду);
  • прозоре пакування для контролю за вмістом;

Види стрейч-плівок

Сьогодні існує два види стрейч-плівок: машинна та ручна. Перший варіант використовується в спеціальних машинах, а другий призначений для вантажів на палетах та невеликих обсягів продукції. Ручна стретч-плівка не потребує спеціального обладнання. З її допомогою можна захистити вантаж від сторонніх очей, а також від бруду та розкрадання. Крім того, останній варіант незамінний у побуті та промисловості. Якщо вам потрібна стрейч-плівка, то перш ніж купити її зверніть увагу на характеристики, наприклад, товщину:

  • 17 мікрон служить для звичайних вантажів;
  • 20 використовується для товарів з гострими краями та важких, великих вантажів;
  • 23 мікрон застосовується для кам'яних блоків та плитки.
Також врахуйте довжину, ширину, вагу роль нетто та втулки. Це дозволить вам зробити правильний вибір. Якщо ж у вас виникли запитання, зателефонуйте нам. Співробітники компанії Пріма-5 з радістю нададуть усі необхідні відповіді. Стретч-плівка, ціна якої вас приємно здивує, доступна мешканцям Харкова та інших міст. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нами за телефоном.