Поліетилен листовий - чи не самий поширений полімер в світі. Це обумовлено величезними запасами сировини, що застосовується для його виробництва. Мова йде про складні хімічні реакції нафти та газу, який вистачить ще надовго. Таким чином, попит на листовий поліетилен вряд, чи вичерпається в найближчий час.

Задайте питання

Поліетилен листовий: доступно та вигідно

Полієтилен НDPE-500
 ВластивостіОдиниця виміру 
Колір - Білий/чорний
Щільність г/см³ 0.96
Термостійкість (непереривна) °С 80
Термостійкість (короткострокова) °С 100
Температура плавління °С 170
Коефіцієнт лінійного теплового розширенняя (середній 23-100°С) м/(m.k) 155×10-6
Займистість - HB
Занурення у воду при 23°С - 0.0001
Розтягуюча напруга, що вигинає/ Розтягуюча напруга від удару МПа 30/-
Модуль пружності при розтягуванні МПа 900
Коефіцієнт тертя - 0.3
Твердість за Роквелом - 62
Діелектрична міцність - ˃50
Об'ємний опір - 1015Ω×см
Поверхневий опір - 1016Ω
Відносна діелектрична проникність -100 Гц / 1 МГц Гц/МГц 2.4/-
Харчовий контакт - +
Кислотостійкість - +
Лугостійкість - +

Популярність цього матеріалу не тільки в доступності сировини для його виробництва. Справа в тому, що синтезувати його вигідно, та й сам він відрізняється багатофункціональністю. Поліетилен листовий пластичний, ударостійкий, має низьку газо- та водопроникність. До того ж, при використанні добавок, його характеристики можуть змінюватись, і, відповідно, спектр вживання - теж. Сам по собі поліетилен листовий, незалежно від ціни, міцний, стійкий до хімічних впливів, а також він демонструє незначну електропровідність.

В порівнянні з металевим або дерев'яним матеріалом, він важить менше і легко приймає бажану форму. Все це позитивно відобразилось на його популярності і попиту на нього. ТОВ «ПРИМА-5» пропонує вигідні умови замовлення поліетилена листового - Ви можете його придбати за допомогою єдиного дзвінка за вигідною ціною.

Як створюється листовий поліетилен?

Виготовлення листового поліетилену - це особливий технологічний процес, який базується на здатності вихідного матеріалу змінювати пластичність, коли росте температура, а потім розподіляти отриману масу з рівномірною щільністю. Насправді, існує декілька технологій виробництва, кожна з них надає поліетилену листовому певні споживчі характеристики.
Власне кажучи, матеріал і цінується за рахунок варіативності якості, яка зумовлює його широке застосування в різних цілях:
• автомобілебудуванні, створенні деталей авто;
• виробництві корпусів для техніки, пристроїв та приладів;
• будівельній сфері;
• дизайні;
• виготовленні форм для басейнів.

Насправді спектр застосування настільки широкий, що може зайняти кілька аркушів А4. Тому акцентуємо вашу увагу на тому, що поліетилен листовий, який ви вирішили купити, чудова альтернатива деревині та склу. Він може демонструвати мінімальну хімічну активність при контакті з повітрям та рідкими середовищами. Це одна з причин використання матеріалу у виготовленні упаковки для продуктів харчування. Ще високо цінується його здатність набувати будь-якої форми, мала вага і чудові показники морозостійкості. А ось монолітний поліетилен листовий ще й має підвищену пластичність при нагріванні.

Яким буває поліетилен листовий?

Поліетилен листовий можна купити 2 видів - високого та низького тиску. Перший тип має багато молекулярних відгалужень, тому досить пластичний. За 160°С він демонструє плинність. Для збереження стійкості матеріал слід нагрівати вище 120°С. Другий тип - низького тиску - універсальний. Він має підвищену міцність, щільність та жорсткість. Його найчастіше використовують для виробництва автомобільних корпусів та деталей басейнів.

Окремо варто відзначити спінений листовий поліетилен. Його отримують шляхом екструзії матеріалу низького та високого тиску. Завдяки такому підходу готова продукція відрізняється міцністю, легкістю та відмінно зберігає тепло. Він знайшов застосування у виготовленні акустичних приладів, витяжок, корпусів різних приладів.

Оцініть усі переваги поліетилену листового, марки PE-500. ТОВ «ПРИМА-5» - надійний постачальник якісної продукції. Умови вигідні всім партнерам. Наші клієнти співпрацюють з нами протягом багатьох років.
Дзвоніть прямо зараз.