Пакувальні матеріали від провідної компанії Пріма-5

Підприємство Пріма-5 пропонує вам високоякісні пакувальні матеріали для виробництва. У нас представлений багатий асортимент продукції, який дозволить вам забезпечити успішну та безперебійну роботу підприємства. Вся продукція позитивно зарекомендувала себе в різних умовах та на різних виробництвах. Вона активно застосовується як у невеликих підприємствах, і на великих концернів.

Колектив співробітників Пріма-5 не зупиняється на досягнутому - у наших планах подальший активний розвиток. Ми постійно удосконалюємо технологічні процеси, щоб пакувальні матеріали оптом відповідали високим стандартам якості.

 

Великий вибір пакувальних матеріалів

У нас ви можете купити пакувальні матеріали для крихких товарів, важких вантажів та продукцію універсального призначення. Вона застосовується у різних сферах, зокрема харчових, промислових, будмайданчиках та інших. На ваш вибір також є продукція різної товщини. Асортимент представлений затребуваними товарами для різних цілей та умов:

  • клейка стрічка
  • стрейч плівка для палет
  • повітряно бульбашкова плівка

Кожен товар має свої особливості. Наприклад, стретч-плівка від виробника має особливість розтягуватися з великим подовженням. При цьому її характеризує як міцну, стійку до проколів, ударів, продавління та розривів. Існує кілька видів продукції: для вантажу та харчові.

У каталозі товарів ви ознайомитеся із характеристиками кожної продукції від виробника. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нашими менеджерами. Співробітники нададуть вам усю необхідну інформацію.

Замовити пакувальні матеріали оптом в компанії Прима-5.

Придбати пакувальні матеріали за розумною ціною може кожен бажаючий. Оптові поставки здійснюються у оптимальні терміни по всій території країни. Ми зробимо все можливе, щоб ви залишилися задоволеними нашою співпрацею. Ваша заявка буде оброблена у швидкі терміни, після чого ви самі зможете переконатися у високій якості нашої продукції. Компанія Пріма-5 пропонує вам вигідні умови покупки.