Лист силіконової гуми є дуже універсальним матеріалом завдяки тому факту, що температурний діапазон є екстремальнішим, ніж у інших синтетичних каучуків. На додаток до температури силіконова гума має чудову водостійкість і є відмінним електричним ізолятором. Завдяки особливим характеристикам силіконова гума займає особливе місце в ряді еластичних матеріалів.

Задайте питання

Силіконова гума

Листова силіконова гума
ВластивостіОдиниці виміру  
Вид пластини
  Неформова (рулонна)
Матеріал пластины

Силикон
Ширина м
1000.0
Товщина мм
1.0-10.0 
Твердість А
55+/-2 
Щільність
г/см3
1.3 
Подовження %≥350 
Межа міцності
Мпа
≥6.0 
Діелектрична міцністьКВ/мм
≥10.0 
Мінімальна робоча температура
°C
-60 
Максимальна робоча температура
°C
+230 

Силіконова гума має великий попит у компанії Прима5, завдяки своїм особливостям і перевагам:

 

  • висока міцність на розрив
  • висока термостійкість
  • корозійна стійкість
  • нетоксичність
  • еластичність, ізоляція
  • безпека для довкілля

 

Застосування листової силіконової гуми

Листову силіконову гуму купують для різних цілей. Завдяки своїй здатності тривалий час зберігати експлуатаційні властивості в температурному проміжку від -60 до +230°C, силіконова гума знайшла широке застосування в різних областях. Більше того, при робочій температурі до +100ºС термін служби листової силіконової гуми практично не обмежений. Прокладки, сальники, кільця ущільнювачів, шайби - це далеко не повний перелік виробів з листової силіконової гуми, які знайшли своє застосування в різних галузях промисловості.

Прима-5 пропонує вам вигідні умови замовлення листової силіконової гуми. Якість продукції висока. Завжди на складі широкий асортимент листової силіконової гуми. Менеджери нададуть усю необхідну інформацію, у разі потреби - допоможуть з вибором.