Органічне скло PMMA (оргскло або акрил, також поліметилметакрилат) - термопластичний, легкий, твердий, стійкий до атмосферних явищ, екологічний матеріал з високим ступенем прозорості. Має стійкість до старіння. Часто використовується у сфері будівництва та дизайну, добре підходить для виготовлення прозорих світлових конструкцій. Оргскло нешкідливе, що дозволяє його використовувати в харчовій промисловості для виготовлення виробів, що контактують із продуктами харчування, а також у медицині.

Задайте питання

Оргскло Акрил

 ПоказникиОдиниця виміру Оргскло (Акрил)
Межа міцності при розтягуванні (+23 °C) Мпа 70
Модуль пружності при розтягуванні Мпа 3000
Относительное удлинение при растяжении (+23 °C) %
4
Температура розм'якшення °С +95
Ударна в'язкість (не менше) 2,5-4 мм кДж/м² 9
Ударна в'язкість (не менше) 5-24 мм кДж/м² 13
Максимальна температура експлуатації °С +80
Температура формовання °С +150-170
Питома вага г/см³ 1,19
Коефіцієнт пропускання світла % 92

Вироби з оргскла: ємності, підставки (під біжутерію, косметику, побутову техніку, канцелярське приладдя), контейнери, тримачі та багато іншого.

Оргскло в 2,5 рази легше, ніж силікатне скло, при цьому його ударна міцність вища в 5 разів. Ступінь прозорості оргскла вищий, ніж у звичайного скла та інших прозорих пластиків. Оргскло пропускає 70% ультрафіолетових променів.

Якщо порівнювати з полікарбонатом, оргскло має меншу міцність до ударних навантажень і меншу термостійкість. Але й ціна цього матеріалу значно дешевша.

При обробці оргскла слід враховувати, що це є аморфний полімер, який може розтріскуватися при навантаженнях.

 

Допустимі способи обробки: свердління, розпил, згинання, зварювання, фрезерування, шліфування, полірування.

При роботі з оргсклом необхідно використовувати рекомендовані інструменти та режими обробки. При нагріванні матеріал стає пластичним, що дозволяє йому надавати необхідні форми. Водопоглинання оргскла невисоке, близько 0,2%, при нагріванні слід враховувати, що ці 0,2% здатні утворити бульбашки водяної пари, тому оргскло необхідно попередньо просушити. У компанії Прима5 лите оргскло можна купити на вигідних умовах. Воно користується заслуженою популярністю. Детальнішу інформацію можна отримати у наших менеджерів. Зателефонуйте за вказаним номером прямо зараз.