Поліацеталь РОМ-С (поліоксиметилен сополімер) - напівкристалічний конструкційний матеріал, що володіє рядом незамінних фізичних властивостей: низьким рівнем водопоглинання, гарною опірністю втоми та стабільністю міцності, оптимальними електроізоляційними показниками, легкістю обробки, відмінними характеристиками ковзання, стабільністю форми і можливістю виготовлення деталей з вузькими допусками.

Задайте питання

Поліацеталь РОМ-С листовий, стрижневий.

ВластивостіСтандартОдиниця вимірювання  
Щільність
ASTM D792
г/см3 1.45
Межа міцності
ASTM D638
Мпа
60
Відносне подовженні при розриванні ASTM D638
%
30
Межа міцності при изгибе ASTM 790
Мпа
100
Модуль упругости при вигиніASTM 790
Мпа
2800
Твердість за Шором
ASTM D2240
D
85
Сила удару ASTM D256
Дж/М
74
Температура плавління
DSC
°C
165
Довгострокова робоча температура-
°C
100
Короткострокова робоча температура
-
°C
150

Легкість обробки поліацеталю на токарному, фрезерному, свердлильному обладнанні дозволяє замінити їм такі матеріали, як сталь, бронза, латунь і багато інших металів. З поліацеталю можуть бути виготовлені втулки, шківи, ролики, підшипники ковзання, шестерні, різні вали, кронштейни кріплення, електроізоляційні деталі та багато іншого. При цьому ми отримуємо виграш у вазі готового виробу, оскільки поліацеталь у кілька разів легший за метали.

Деталі, виготовлені з поліацеталю, мають низький коефіцієнт тертя, та їх застосування забезпечує безшумну та довговічну роботу у механізмах. Ще однією важливою властивістю поліацеталю є висока стійкість до таких хімічних речовин, як бензин, дизельне паливо, олія, вуглеводи, спирт та деякі види кислот. Купити поліацеталь стрижневої високої якості Ви можете в компанії ТОВ "ПРИМА-5" з доставкою по всій Україні.

Переваги стрижневого поліацеталю

Поліацеталь за своїми властивостями близький до капролону, але його підвищена стійкість до ударів, стійкість до утворення тріщин, вологопоглинання нижче, ніж у капролону, в 1,5 рази вища втомна стійкість і можливість виготовлення точних деталей, дає йому значні переваги. Тому, купуючи у компанії ТОВ «ПРИМА-5» поліацеталь високої якості, ви отримуєте оптимальний матеріал для виробів, схильних до ударних навантажень і вібрації.

Стрижні з поліацеталю білого та чорного кольору знайшли широке застосування у виробництві промислового обладнання, аграрної та будівельної техніки, торговельного обладнання, а також у ремонті різноманітних механізмів.

Компанія ТОВ «ПРИМА-5» постачає поліацеталь від найкращих заводів-виробників за прямими контрактами. Ви можете придбати стрижневий поліацеталь на вигідних умовах. Він користується заслуженою популярністю. Докладнішу інформацію можна отримати у наших менеджерів. Зателефонуйте за вказаним номером прямо зараз.

Можливість тривалого використання при широкому діапазоні температур: від -60°С до +150 °С. Пропонуємо до постачання поліацеталь стрижневий діаметром від 20,0мм до 200,0мм, довжина 1000мм. Поліацеталь листовий 10-200 мм із розмірами листів 1000х2000 мм.