Для металла, профнастила

Захисна плівка з липким шаром для металу, металочерепиці, профнастилу, сендвіч-панелей служить для захисту цих виробів від механічних впливів під час транспортування, складування, установки. Захисна плівка для металу захищає від сколів, подряпин, ультрафіолетового випромінювання.


Задайте питання

Захисні плівки для металу, профнастилу, металочерепиці.

Прима-5 пропонує захисну плівку для металу, виготовлену із плівки на основі поліетилену ВТ та нанесеного двокомпонентного спеціального клею. Важливим моментом є той факт, що спеціальні добавки до клею є для того, щоб після видалення захисної плівки з поверхні металу, металочерепиці, профнастилу, сендвіч-панелей на них не залишалося слідів клею.

Захисна плівка для металу від фірми Пріма-5 має такі характеристики. Стандартна ширина захисної плівки 1000 та 1250 мм. Товщина захисної плівки із клейовим шаром 25-30 мкм.

Для металу з матовою поверхнею застосовується захисна плівка товщиною 40-45 мкм із підвищеними адгезивними властивостями.

Стандартна довжина намотування рулонів захисної плівки для металу - 1000 погонних метрів.

За погодженням із замовником можливе виготовлення різної ширини захисної плівки (до 1270 мм) та різної довжини намотування рулону. Якщо Вам необхідно підібрати клейові властивості захисної плівки, завжди раді будемо співпрацювати в цьому напрямку, надамо зразки для тестування. Для оформлення замовлення, зв'яжіться з нами зручним способом!