Виготовлення ПВХ завіс під замовлення, за вашими розмірами.

Швидке виготовлення ПВХ завіс на власному виробництві. ПВХ завіси, штори ПВХ для холодильних камер і складів,
торгових та побутових приміщень, автотранспорту.

 

Задайте питання

Виготовлення ПВХ завіс під замовлення, за вашими розмірами (1-2 дні). ПВХ стрічка: стандарт гладка, ребриста, морозостійка.
Карнизи: із нержавіючої або оцинкованої сталі.

vigotovlennya_pvh_ zavisa.jpgvigotovlennya_pvh_zavisa1.jpgpvh_zavisa_zonuvannya.jpgpvh_zavisa_avto.jpgПВХ завіси, стрічкові штори ПВХ - це конструкція, яка складається з спеціальних кріплень і смуг з ПВХ стрічок різних за шириною, за товщиною полотна, кольором, термічними характеристиками.

ПВХ штори, що поставляються компанією ТОВ «ПРИМА-5», знаходять застосування в різних галузях промисловості. Насамперед, вони є елементом енергозбереження в складських, виробничих, офісних та інших приміщеннях. За допомогою ПВХ завіс можна закривати проходи, зонувати різні площі, залежно від поставлених завдань. ПВХ завіси виконують пило-вологозахисні функції, виконують роль перегородок в термічних камерах, холодильниках.

Широке застосування штори ПВХ отримали, завдяки легкості конструкції. Компанія ТОВ «ПРИМА-5» пропонує своїм клієнтам готове рішення: виготовлення штор ПВХ за розмірами замовника. А так само елементи для самостійної зборки ПВХ завіс: стрічки різної ширини, стандартні, морозостійкі і спеціальні кріплення з нержавіючої або оцинкованої сталі.