Капролон, поліамід PA6 (поліамід 6 блоковий) - так називають цей конструкційний матеріал, який широко застосовується в промисловості. Свою популярність капролон завоював насамперед завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям.

Задайте питання

Капролон, поліамід PA6, стрижневий капролон, листовий капролон

Капролон, поліамід PA6 стрижень/лист
ВластивостіОдиниця виміру 
Щільністьг/см³ 1,15-1,18
Колір   бежевий/чорний
Водопоглинання за 24 години % 1,5-2,0
Температура плавління °С 220-225
Робоча температура (короткострокова) °С 160
Робоча температура °С 85
Мінімальна робоча температура °С -40
Руйнівна напруга при розтягуванні МПа 70-85
Коефіцієнт тертя по сталі - 0,2-0,3
Твердість за Роквелом - M85
Електрична міцність кВ/мм 30-35
Об'ємний опір Ом*см ≥1013
Поверхневий опір Ом >1012

Капролон, поліамід РА6 (поліамід Р6 блоковий) - так називають цей конструкційний матеріал, широко застосовуваний в промисловості. Свою популярність капролон завоював, насамперед, завдяки своїм фізичним і хімічним властивостям.
Легкість обробки капролона на токарному, фрезерувальному, свердлильному обладнанні дає можливість замінити їм такі матеріали, як сталь, бронза, латунь і багато інших металів. З капролону можуть бути виготовлені втулки, шківи, ролики, підшипники ковзання, шестерні, різноманітні вали, кронштейни кріплення, електроізоляційні деталі, обробні столи для харчової промисловості і багато іншого. При цьому ми отримаємо виграш в вазі готового виробу, бо капролон, поліамід у кілька разів легше за метали. Капролон також має антифрикційні властивості.
Деталі, виготовлені з капролону, мають низький коефіцієнт тертя, і їх застосування забезпечує безшумну та довготривалу роботу в механізмах. Ще одною важливою властивістю капролону є стійкість до корозії, висока стійкість до таких хімічних речовин як бензин, дизельне паливо, мастило, вуглеводи, спирт і деякі види кислот. Розчинником для поліаміду служать феноли, крезоли, концентровані мінеральні кислоти (мурашина та оцтова).
Капролон є прекрасним діелектриком, має електроізоляційні властивості, доволі широкий температурний діапазон від -50°С до +90°С; допускається короткострокове навантаження за температурою до +150°С.
Купити капролон стрижневий, капролон листовий высокої якості Ви можете в компанії ТОВ "ПРИМА-5" з доставкою по всієї Україні.
Ознайомитися з цінами на капролон Ви можете в розділі ПРАЙС-ЛИСТИ.

Капролон: купуємо вигідно у компанії Прима 5

Капролон, відомий ще, як поліамід-6 або РА-6 блоковий, це конструкційний полімер. Останній являє собою матеріал, поєднаний високою міцністю з низькою середньою густиною. Для нього є характерною підвищена ефективність, а галузь застосування - доволі широка. Що стосується безпосередньо капролону, то він демонструє:
• відмінні антифрикційні характеристики;
• добру зносостійкість, навіть у парах тертя;
• високий втомливий опір.
ТОВ «ПРИМА-5» пропонує Вам вигідні умови покупки капролону. Сфера його використання широка, а властивості унікальні. Важливо розуміти, що у різних видів поліаміду різні особливості. Популярним вважається капролон листовий, завдяки простоті використання. Йому легко надати форму. Капролон стрижневий виробляють з додаванням твердих матеріалів. Він активно використовується в промисловості. Він теж є довговічний та зносостійкий, втім, як і всі поліаміди з цієї категорії.

Властивості капролону за розумною ціною

Властивості капролону, який Ви вирішили придбати, відкривають широкі можливості. Його активно використовують в машинобудуванні, суднобудуванні, харчовій промисловості, та це не всі сфери. За рахунок високої хімічної стійкості, відсутності токсичності, матеріал допускається до контакту з харчовими продуктами, в тому числі, з питною водою.

Капролон існує не тільки листовий, але й стрижневий, а також блоковий. Маса легше за масу метала в 6 разів. Його використання призводить до значного полегшення ваги конструкції. Також капролон за адекватною ціною використовують замість бронзи, латуні, бабіта. Він придатний до експлуатації в широкому діапазоні температур, зберігая при цьому високу механічну густину з еластичністю. Завдяки ерозійній стійкості виробу, допускається експлуатація в пально-мастильних рідинах, розчинниках органічного походження, спиртових осередках, кислотах та морській воді.

Виробництво капролону в Україні.

Капролон виготовляють в особливому середовищі: низькотемпературній аніонній полімеризації амінокапронової кислоти з лужними каталізаторами і різними активаторами. Саме тому матеріал не є схильним до корозії, є екологічно чистим. Він широко використовується у виготовленні деталей конструкційного і антифрикційного призначення.

Капролон, незалежно від ціни, розчиняється в крезолах, фенолах, концентрованих неорганічних кислотах, а також, в мурашиних, оцтових, кетонах, та спиртах, фторованих та хлорованих. Виготовлені вироби добре поглинають навантаження, удари, доволі довгострокові з низьким коефіцієнтом тертя. До того ж, деталі можуть ефективно працювати навіть без мастила.

Капролон обробляють фрезеруванням, свердлінням, заточкою, шліфуванням. Матеріал обробляється на токарних станках, але важливо пам'ятати, що він має низьким рівнем плавлення. Рекомендовано використовувати інструменти з вуглецевої сталі та вольфрамові накінечники. Капролон листовий або втулки відразу не обробляють на станках, якщо вони були на холоді довгий час. Попередньо їх слід розмістити в приміщенні на 5 діб. Серед інших особливостей є стійкість до вуглеводнів, ефірів. Використання поліаміду подовжує термін експлуатації виробу в 1,5 рази, знижує трудомісткість на 35%, і навіть вартість скорочується. До того ж, знижується рівень шуму та вібрації.

В компанії ТОВ «ПРИМА-5» капролон можна купити на вигідних умовах. Він користується заслуженою популярністю. Більш детальну інформацію можна отримати у наших менеджерів. Зателефонуйте за вказаним номером прямо зараз.