Листовий матеріал Поліпропілен-Сополімер (РР-С) - це ще один вид конструкційних пластмас, який знайшов широке застосування в різних галузях промисловості - хімічній, харчовій, медичній, металургійній, машинобудуванні та приладобудуванні. Хімічно стійкий матеріал до багатьох агресивних середовищ, поліпропілен має високу ударну міцність, високу стійкість до проникнення води, пари, газу. Має низький опір до тертя. Є чудовим діелектриком.

Задайте питання

Поліпропілен – сополімер

Поліпропілен РР-C
Властивості Одиниця вимірювання  
Колір - Білий
Щільність г/см3 0.91-0.95
Термостійкість (непереривна) 95
Термостійкість (Тайм-аут) 120
Температура плавління 170
Лінійне теплове розширення (середнє значення 23-100) м / (m.k) 150*10-6
Займистість   HB
Розривна деформациія розтягування % >50
Модуль пружності при розтягуванні МПа 1450
Харчовий контакт - +
Кислотостійкість - +
Лугостійкість - +

Деталі та обладнання з поліпропілену легко виготовити за допомогою різання, свердління, фрезерування. З'єднують деталі з листового поліпропілену шляхом зварювання. Щільність поліпропілену 0,92 г/см3. Температурний діапазон експлуатації від -20°С до +120°С. Листовий поліпропілен поставляється в листах, завтовшки від 3 до 30 мм.

Поліпропілен листовий - вигідне рішення

Поліпропілен листовий знайшов широке застосування практично у всіх сферах діяльності. Це гідна заміна дорогим матеріалам, наприклад, деревині чи кераміці. У наш час листовий поліпропілен використовують у хімічній сфері. З нього отримують ємності для лугів та кислот. Крім того, матеріал застосовується у побуті. Це можуть бути горщики для рослин. На будівельних об'єктах його використовують як облицювальний матеріал та гідроізоляційний шар. І це далеко неповний перелік сфер застосування. Поліпропілен листовий - один з найбільш затребуваних матеріалів. Така потреба пояснюється його відмінними характеристиками.

Поліпропілен - високоміцний матеріал, стійкий до ударів та багаторазових вигинів. Він демонструє відмінну зносостійкість та електроізоляційні властивості у різних температурах. Для поліпропілену листового за будь-якою ціною характерні: висока хімічна стійкість та низька паро-, газопроникність. Максимальна температура матеріалу 120°С-140°С. Якщо порівняти поліпропілен листовий з поліетиленом, то він менш щільний, але твердіший, більш термостійкий, і не схильний до корозійного розтріскування.

Особливості поліпропілену листового

Серед інших важливих особливостей матеріалу: стійкість до агресивних середовищ, ультрафіолету, не пропускає струм та вологу. Щільність складає 0,92 г/см3. Поліпропілен листовий мало важить, композитний різновид йде із щільністю 0,75 г/см3. Якщо правильно встановити матеріал, він довго зберігає міцність. Такі конструкції можна порівняти за надійністю зі сталевими.

Поліпропілен листовий, незалежно від ціни, демонструє низьку газопроникність та відмінні електроізоляційні характеристики. Різний тип матеріалу застосовується у різних температурах, показники варіюються в межах -20°С до +90°С. Поліпропіленові вироби є абсолютно безпечними для життя. За бажанням листи можуть спаюватися і оброблятися як дерево. Поліпропілен листовий, який ви вирішили купити, розрізняють на кілька видів:

• щільний - використовується у виробництві тари та виробів, для останніх характерна жорсткість;
• пористий - тип активно беруть за основу пакувальних матеріалів, а також широко застосовують у будівельній сфері;
• спінений - матеріал сподобався за рахунок поглинання шуму, вібрації та збереження тепла, листовий поліпропілен цієї категорії практично не вбирає вологу, їм утеплюють будівлі, адже він слабо горить, і не виділяє токсичні речовини у повітря.

Ще трохи про особливості матеріалу

Поліпропілен листовий має низьку щільність, показує чудову стійкість високих температур. Наприклад, тип РР-Р може чинити опір показникам від 0°С до 100°С. Якщо перед вами РР-С, його застосування допускається в ще ширшому діапазоні температур - -20°С до +120°С. Для нього властиві гарна антикорозійна та хімічна стійкості. При цьому матеріал має відмінну межу міцності, водостійкості та фізичної нешкідливості. Його можна обробляти у різний спосіб і навіть зварювати. Єдиний недолік, якщо можна так сказати, поліпропілен листовий погано склеюється.

Усе це значно розширило спектр застосування матеріалу. Все частіше його використовують у опалювальних та водопровідних системах. Список можна продовжувати до безкінечності. Якщо ви вагаєтесь з вибором, обов'язково зателефонуйте нам за вказаним номером. Менеджери допоможуть у разі потреби та нададуть всю необхідну інформацію. ТОВ «ПРИМА-5» пропонує вигідні умови купівлі поліпропілену листового. Доставка у оптимально швидкі терміни.

Поліпроїлен зварювальний пруток

prutok1.jpgПоліпропіленовий зварювальний пруток використовується як присадковий матеріал при зварюванні гарячим повітрям та екструзійному зварюванні, надає особливої міцності зварювальному з'єднанню. Має високу стійкість до хімічної та корозійної дії. Це легкий матеріал, простий та зручний у роботі. З застосуванням зварювального прутка зварюють поліпропіленові листи, труби, ємності та інші вироби з поліпропілену, поліетилену, ПВХ, ABS та інших фторопластів.

У компанії ТОВ «ПРИМА-5» поліпропіленовий зварювальний пруток можна купити на вигідних умовах. Він користується заслуженою популярністю. Докладнішу інформацію можна отримати у наших менеджерів. Зателефонуйте за вказаним номером прямо зараз.

Перетин та форма прутків дуже різноманітні. Найчастіше використовують зварювальні прутки з круглим перетином та діаметром 3 мм, 4 мм або 5 мм. Також дуже популярний трикутний перетин прутка. Залежно від форми з'єднання елементів та їх орієнтації щодо один одного, вибирають той чи інший переріз. Наприклад, при зварюванні листів поліпропілену під кутом 90 градусів використовують прутки з трикутним перетином.